Meta: Facebook & Instagram Reklam Yönetimi

Potansiyel müşterilerinize ilham vermek ve onları dönüştürmek için yüksek oranda hedeflenmiş Meta reklam kampanyaları kullanın. İşletmeniz için doğru stratejiler, reklam harcamaları ve içerik konusunda size tavsiyelerde bulunma becerisine sahibim.

Facebook ve Instagram reklamları vermek hedef kitlenizi, demografi, ilgi alanları, listeler ve davranışlara göre inanılmaz bir doğrulukla anında hedeflemenizi sağlar. Öne çıkan gönderiler, video reklamlar, olası satış ve trafik reklamları ve etkileşim reklamlarından yararlanabileceğiniz bir dizi uygun maliyetli reklamcılık seçeneği vardır.

Facebook & Instagram Reklamlarında Strateji

Daha geniş bir pazarlama stratejisi olmadan tek başına Facebook ve Instagram reklamları yayınlamanın size en iyi sonuçları vermesi pek olası değildir. İşinizi sürdürülebilir ve tutarlı bir şekilde büyütebilmeniz için eksiksiz bir satış ve pazarlama stratejisi geliştirmenize yardımcı olabilirim.

Dönüşümlerinizi Artırın

Satış ve takip süreçlerinizi iyileştirmenize yardımcı olabilirim. Satış elemanlarınızın olası satışları elde etmesini ve müşteriye dönüştürmesini kolaylaştırarak maksimum getiri elde etmenizi ve olası satışları boşa harcamanızı önlerim.

Vakit Kazanın

Facebook ve Instagram reklamlarını öğrenmeye ve yönetmeye çalışmak zamanınızı almaz mı? Facebook ve Instagram reklamlarını etkili bir şekilde yayınlamak için çok fazla deneyimin yanı sıra gereken zaman vardır. Hesabı yapılandırmak, kampanyayı ayarlamak, reklamları oluşturmak ve kampanyayı sürekli olarak izleyip optimize etmek ve sonuçları analiz etmek için zaman gerekir. Ekibim ile birlikte işinizi büyütmek için size zaman ve emek kazandırabiliriz.

Facebook & Instagram Reklamları Size Neler Kazandırır?

Facebook ve Instagram reklamcılığı, işletmeniz için henüz keşfedilmemiş bir altın madeni gibidir. Hızlıdır, uygun maliyetlidir ve büyük bir etkiye sahiptir. Facebook ve Instagram reklamcılığı şunları yapmanızı sağlar:

Potansiyel Müşteriler

Meta’nın güçlü hedefleme seçenekleri, ideal müşterilerinize hassasiyetle ulaşmanızı sağlar.

Pazara Çıkın

İşletmeniz, ürünleriniz veya hizmetleriniz hakkında farkındalık yaratma yeteneği sağlayan birkaç platform vardır. Meta, videolarınızı, ürünlerinizi veya tekliflerinizi doğrudan hedef pazarınızın önüne koymanıza olanak tanır.

Pazarlamanızı Ölçeklendirin

Meta reklamcılığı, küçük başlamanıza ve bir yatırım getirisi gördüğünüzde ölçeği büyütmenize olanak tanır.

Yeni Pazarlar Keşfedin

Meta reklamlarını kullanarak yeni hedef kitleleri ve yeni yerleri hedefleyebilir, ürünleri piyasaya sürebilir ve yeni hizmetleri tanıtabilirsiniz.

Facebook & Instagram Reklamlarına Neden Yatırım Yapmalısınız?

Facebook’un Türkiye’de 37 Milyon kullanıcısı var. Bu, ortalama nüfusun üçte birini temsil ediyor. Müşterilerinizin ve potansiyel müşterilerinizin çoğu Facebook’ta olacak. Uluslararası satış yapıyorsanız, Facebook’un ayrıca Avrupa çapında 300 milyon ve dünya çapında 2 milyardan fazla kullanıcısı bulunuyor.

Facebook kullanıcılarının üçte biri 45 yaşın üzerindedir. Facebook kullanıcıları sadece gençler değildir. Her yaştan insan bu mecralarda bulunmaktadır.

Facebook ve Instagram, Meta şirketinin ürünleridir. Birçok avantaj ve özellik karma şekilde bu iki platformda sunulmaktadır.

Instagram’ı ise Türkiyede 38 Milyon kişi kullanıyor. Özellikle yeni jenerasyona hitap eden Instagram’da işletmeler için büyük fırsatlar bulunuyor.

Yeniden Hedefleme

İçeriğinizi, videolarınızı ve satış mesajlarınızı web sitenizi ziyaret eden veya posta listenizde veya CRM’de olan kişilerin önüne çıkarın.

Maliyet Etkinliği

Facebook ve Instagram reklamları nispeten ucuzdur ve tipik olarak LinkedIn veya Google reklamlarından çok daha düşük tıklama başına maliyetlere sahiptir.

Web Sitesi Verileri

Web sitenizde Facebook ‘pikselini’ kullanarak, web sitenizi ziyaret eden kişiler hakkında yararlı demografik bilgiler edinebilirsiniz.

Facebook & Instagram Reklam Türleri

Facebook ve Instagram reklamları, size bir dizi farklı reklam biçiminin yanı sıra potansiyel müşterilerin web sitenize tıkladıkları standart reklamlar sunar. Aşağıdakiler dahil birçok başka seçenek vardır:

 • Marka Bilinirliği
 • Erişim
 • Trafik
 • Etkileşim
 • Uygulama Yüklemeleri
 • Video Görüntülemeleri
 • Potansiyel Müşterileri Bulma
 • Mesajlar
 • Dönüşümler
 • Katalog Satışları
 • Mağaza Trafiği

Vakit Kaybetmeyin!

Sunduğunuz hizmetlerin potansiyel hedef kitlenizin karşısına çıkması ve dönüşüm elde etmek için vakit kaybetmeyin. Alparslan Duygu ile Facebook & Instagram reklamları konusunda online bir toplantı yapmak için iletişime geçin!

5 20 Puan
Değerlendirme
Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Eskiler
En Yeniler Beğenilenler
Inline Feedbacks
View all comments
Ersin

Hocam meta reklamlarında reklam maliyetleri nasıl uygun mu google a göre?