Hakkımda

Hakkımda

TANIŞALIM MI?

1995 senesinde Ankara’da dünyaya geldim. Küçük yaşlarımdan itibaren, Google ve web dünyasını merak edip girişimlerde ve denemelerde bulundum.

Hep severek uğraştığım çalışmaların “Meslek” haline gelmesiyle birlikte, “Dijital Pazarlama Uzmanı” olarak profesyonel kariyerime başladım. Yıllardır yaşantımı bu şekilde idame ettiriyorum ve kendimi her gün geliştiriyorum.

Mesleğime aşığım, daha da ileri seviyeye gelmeyi amaçlıyorum ve bunun için her gün kendime bir şeyler katmaya çalışıyorum. Şu an halihazırda SEO Danışmanlığı ve Adwords konusunda hizmet veriyorum.

ÇÖZÜMLER

Google SEO

Google’ da web adresinizi daha keşfedilebilir hale getiriyorum. Bu çalışma gerek marka bilinirliğini artırmak gerekse müşterilerinize erişebilmenizin önemli adımlarındandır.

Google ADS (AdWords)

Google’da sponsorlu reklamları sıkça görüyoruz. İşletmeler, işlerini büyütmek için sürekli reklam çalışmaları yapıyor. Onların arasında yer alın ve işinizi büyütün

META Business Reklamları

Sosyal medya reklamları özellikle Facebook ve Instagram çevresinde kuruludur. Sosyal medya reklamlarının marka bilinirliği ve satışlar üzerinde olumlu etkileri vardır.

DENEYİM

100+ PROJE

1M+ REKLAM HARCAMASI

7+ YIL TECRÜBE

DİJİTAL ÇÖZÜMLER

SERTİFİKALAR